Witamy serdecznie na stronie szkoly podstawowej nr 2 w suchej-beskidzkiej

Aktualności

SP2 – DLA KOCHANYCH DZIADKÓW

„Kocham Babcię, kocham Dziadka –

to nie żarty moi mili,

dzisiaj im życzenia składam,

by sto latek jeszcze żyli.”

      Święto Babci i Dziadka to niezwykłe dni, nie tylko dla wnucząt, ale przede wszystkim dla babć i dziadków. Jest to czas pełen uśmiechów, wzruszeń, łez i radości.
W naszej szkole te dni na stałe są wpisane w repertuar imprez. Tradycyjnie, końcem stycznia uczniowie klas 0 – III zapraszają do szkoły swoje babcie i dziadków na uroczystość z okazji ich święta. Także i w tym roku wnukowie przygotowali piękne programy artystyczne, w których poprzez wiersz, piosenkę, taniec, mogły wyrazić kochanym babciom i dziadkom, swoje uczucia za trud włożony w ich wychowanie.
W trakcie uroczystości zaproszeni Goście mogli podziwiać swoje pociechy w różnych formach artystycznych. Następnie zostali obdarowani własnoręcznie wykonanymi przez nich upominkami, a rodzice zadbali o słodki poczęstunek.
Czas mijał w miłej i serdecznej atmosferze, podziękowaniom ze strony gości nie było końca.
To były naprawdę wyjątkowe dni, pełne uśmiechu, radości i dumy. Szczęśliwe i rozpromienione twarze babć i dziadków po raz kolejny ukazały, jak ważne są takie spotkania i wspólnie spędzone chwile z wnukami.

images (1)

Zapraszamy do galerii:

oddział przedszkolnydzień Babci i Dziadka 

klasa 1dzień Babci i Dziadka

klasa 2dzień Babci i Dziadka 

klasa 3a – dzień Babci i Dziadka

klasa 3b – dzień Babci i Dziadka 

strzałka do góry