SP2 – MIKOŁAJKI

W dniu 6 grudnia 2017 r. odwiedził naszą szkołę św. Mikołaj. Uczniowie ubrani w czapki mikołajowe oczekiwali na niezwykłego gościa w sali gimnastycznej, przystrojonej w piękną choinkę. Dodatkowo znajdował się tu kącik dla uczniów chcących ozdabiać pierniczki, w kawiarence oczekiwały na dzieci ciepłe kanapki, popcorn i soczki. Wszystkich zebranych rozbawiał Kubuś Puchatek i myszka Miki.

I nadeszła ta chwila. Przy dźwiękach muzyki wszedł długo oczekiwany św. Mikołaj z workiem prezentów przeznaczonych dla uczniów klas 0 – 7, wychowawców, p. dyrektor oraz pracowników szkoły. Został przez wszystkich serdecznie przywitany.

W trakcie rozdawania prezentów zaproszony didżej puszczał muzykę, przy której świetnie się bawiono. Niespodzianką dla dzieci była piana puszczana ze specjalnej wytwornicy.

Takie wspaniałe Mikołajki zostały przygotowane przez Radę Rodziców, której cała społeczność szkolna serdecznie dziękuje.

Mikołajki rozpoczynają czas oczekiwania na najmilsze święta w roku, czas choinki, kolędy, śniegu, żłobka… A więc wszyscy czekamy już teraz na Święta Bożego Narodzenia.

Zapraszamy do galerii: Mikołajki