SP2 – Dzień Edukacji Narodowej

Dzień Edukacji Narodowej w Szkole Podstawowej Nr 2 rozpoczął się występem uczniów klas II i III b, przygotowanym przez wych. p. B. Ryt i p. E. Kępę.
Uczniowie uczcili to święto: tańcami, wierszami i piosenkami. Szczególnym uznaniem cieszyły się tańce: Belgijka i Samba.
Życzenia skierowane do nauczycieli i pracowników szkoły zawarte były nie tylko w wierszach i piosenkach. Uczniowie wręczyli nauczycielom i pracownikom obsługi symboliczne upominki.

Kolejnym punktem było wręczanie nagród przyznanych przez Dyrektora wyróżnionym nauczycielom i pracownikom obsługi.
Nie mogło również zabraknąć życzeń od  Rady Rodziców, która złożyła gorące życzenia wszystkim nauczycielom oraz p. Dyrektor i zaprosiła na słodki poczęstunek.

Po części artystycznej każdy z uczniów miał możliwość podziękować nauczycielom za trud i zaangażowanie oraz złożyć im osobiście serdeczne życzenia.

Samorząd Uczniowski w tym szczególnym dniu,  oprócz złożenia życzeń nauczycielom poprowadził lekcje, do których bardzo staranie przygotował się.

Zapraszamy do galerii: Dzień Edukacji Narodowej