SP2- ŚWIĘTO BABCI I DZIADKA

pobrane

W ostatnim tygodniu stycznia, mimo chłodnych dni, szkołę odwiedzili babcie i dziadkowie uczniów klas 0 – III. W styczniu są takie dwa dni, jedyne dwa dni w roku, kiedy każdemu robi się cieplej na sercu. To dzień pełen uśmiechów, wzruszeń, łez i radości, bo przecież jest to święto naszych kochanych babć i dziadków.

Podczas akademii wnuki wyrażały miłość i wdzięczność deklamując wiersze, śpiewając piosenki, tańcząc i grając melodie na instrumentach perkusyjnych. Aż łzy się kręciły w oczach wielu osób.
Babcie i dziadkowie byli bardzo zadowoleni i dumni ze swoich wnucząt .
Wnuczęta obdarowały swoich ukochanych gości upominkami, które same wykonały.

Rodzice pomogli dzieciom uświetnić tę uroczystość przygotowując poczęstunek. Nie brakowało świeżych kwiatów, herbaty, kawki, soków i domowego ciasta, przy którym rozmawiali, śmiali się, zapominając o szarości dnia codziennego.

Na koniec spotkania szacowni goście wzięli udział w sesji zdjęciowej ze swoimi pociechami. Prezenty i zdjęcia z tych pięknie spędzonych chwil to będzie pamiątka na wiele zimowych wieczorów.

Zapraszamy do galerii: Dzień babci i dziadka