Witamy serdecznie na stronie szkoly podstawowej nr 2 w suchej-beskidzkiej

Aktualności

SP- akcja sprzątania miasta

   Akcja sprzątania miasta została zaplanowana na dn.15.03.2017 r. – 17.03.2017 r. Burmistrz Miasta Sucha Beskidzka zaprosił na wiosenne porządki wszystkich mieszkańców. Nasza szkoła przeprowadziła te porządki  w czwartek, tj. 16.03.2017 r. Uczniowie zaopatrzenie w worki i rękawice ruszyli sprzątać najbliższą okolicę. 

    Akcja uświadomiła wszystkim jakie niebezpieczeństwa grożą środowisku naturalnemu ze strony człowieka oraz potrzebę ochrony środowiska poprzez  ograniczenie śmieci, recykling. Była to dobra lekcja związana z ekologią, segregacją odpadów oraz recyklingiem.
Wierzymy, że w ten sposób zdobyte doświadczenia zaowocują w przyszłości dobrymi ekologicznymi nawykami.

strzałka do góry