SP 2 – AKCJA „SPRZĄTANIE ŚWIATA”

images

W dniu 20 września 2016 r. wszyscy uczniowie naszej szkoły wzięli udział w ogólnopolskiej akcji „Sprzątanie Świata”.
      Zaopatrzeni w worki i rękawiczki uczniowie naszej szkoły porządkowali wcześniej wyznaczone tereny. Pogoda sprzyjała przedsięwzięciu, a uśmiechnięte buzie świadczyły o zadowoleniu z pożytecznie i aktywnie spędzonego czasu.
Tegoroczne hasło akcji „Podaj dalej … drugie życie odpadów” po raz kolejny uświadomiły nam, że porządkowanie najbliższego otoczenia to doskonała lekcja poszanowania i wspólnej odpowiedzialności ze środowiska.
     Wszyscy uczniowie zostali zaproszeni do wzięcia udziału w podsumowaniu akcji, która odbędzie się 23 września 2016 r. o godz. 10.00 na płycie rynku w Suchej Beskidzkie.
Na uczestników czekają różnorodne konkursy i atrakcyjne nagrody.

Zapraszamy do galerii: Sprzątanie Świata