Witamy serdecznie na stronie szkoly podstawowej nr 2 w suchej-beskidzkiej

Aktualności

Ślubowanie klasy pierwszej

Dnia 27 października 2022 roku najmłodsi uczniowie naszej szkoły przeżywali uroczystość ślubowanie i pasowanie na ucznia. Z tej okazji przedstawili program artystyczny, w którym zaprezentowali swoje umiejętności wokalne, recytatorskie i taneczne. Wykazali się również wiedzą dotyczącą naszej ojczyzny. Rodzice z wielką dumą i wzruszeniem przyglądali się występom swoich pociech.  Następnie w niezwykle podniosłej atmosferze, w obecności Pani Dyrektor uczniowie klasy pierwszej ślubowali być dobrymi Polakami, godnie reprezentować swoją szkołę, swym zachowaniem i nauką sprawiać radość rodzicom oraz nauczycielom. Po złożeniu ślubowania pani dyrektor dokonała pasowania na ucznia Filii Szkoły Podstawowej nr 2 w Suchej Beskidzkiej. Każdy pierwszoklasista otrzymał pamiątkowy dyplom, legitymację szkolną oraz piękny prezent od rodziców. Następnie odbyła się sesja fotograficzna przy użyciu sprzętu otrzymanego z programu Laboratoria Przyszłości. Po uroczystości dzieci wraz z rodzicami udały się na słodki poczęstunek. Uroczystość przygotowała wychowawczyni klasy pierwszej p. Iwona Bucała.

Wszystkim nowo pasowanym uczniom gratulujemy i życzymy sukcesów w nauce!

Zapraszamy do galerii: „Ślubowanie klasy pierwszej”

 

#LaboratoriaPrzyszłości #LaboratoriaPrzyszlosci

strzałka do góry