Witamy serdecznie na stronie szkoly podstawowej nr 2 w suchej-beskidzkiej

Aktualności

REKRUTACJA DO ODDZIAŁU PRZEDSZKOLNEGO

 

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 2 i jej Filii informuje o rozpoczęciu rekrutacji na rok szkolny 2015/2016 do Oddziału Przedszkolnego – dzieci z rocznika 2010, które są objęte obowiązkiem rocznego przygotowania przedszkolnego.

Zapisu można dokonać

 od dnia 01 kwietnia 2015  do dnia 17 kwietnia 2015  roku

w godzinach 7.30 – 15.00

  • w sekretariacie Szkoły Podstawowej nr 2, ul Zasypnicka 1
  • w sekretariacie Filii Szkoły Podstawowej nr 2, ul. Błądzonka 118

W sekretariatach szkoły oraz na stronie internetowej http://sp2sucha.pl/ można pobrać odpowiednie zgłoszenia oraz wnioski dotyczące rekrutacji, jak również zapoznać się ze szczegółowymi zasadami postępowania rekrutacyjnego.

 

 

strzałka do góry