Witamy serdecznie na stronie szkoly podstawowej nr 2 w suchej-beskidzkiej

Aktualności

SP2 – „Quo vadis” i LEGO

Początkiem listopada uczniowie klasy 8a wzięli udział w zajęciach z języka polskiego z wykorzystaniem klocków LEGO Spike. W ramach przyswajania tematyki aktualnie omawianej lektury – „Quo vadis” mieli za zadanie przygotować wybraną scenę z utworu oraz zaprogramować stworzone instalacje. Lekcja przebiegła pomyślnie i udało się stworzyć fantastyczne prace. 

 

Kolejnym etapem pracy nad lekturą były dwie twórcze lekcje języka polskiego z wykorzystaniem kamery i aparatu cyfrowego. Uczniowie przygotowali krótkie wywiady z najważniejszymi postaciami z książki. Swoją pracę udokumentowali nagraniami i zdjęciami.

Koniecznie zapraszamy do galerii! „Język polski”

 

#LaboratoriaPrzyszłości #LaboratoriaPrzyszlosci

strzałka do góry