AKCJA 1% Z SPSM

PRZEKAŻ 1% STOWARZYSZENIU POMOCY SZKOLE MAŁOPOLSKA

WSPIERAMY:

PLACÓWKI EDUKACYJNE, ORGANIZACJE SPORTOWE, INSTYTUCJE KULTURY, PASJE , CHORE DZIECI

Informujemy, że na stronie internetowej  naszego Stowarzyszenia, znajduje się
do pobrania niezbędny DARMOWY program do rozliczenia PIT -ów za 2015 r.
To edycja przeznaczona wyłącznie dla naszego stowarzyszenia.
Program automatycznie obliczy 1% podatku i wpisze numer KRS Stowarzyszenia.

Jak przekazać 1% placówce edukacyjnej, klubowi sportowemu lub dziecku za pośrednictwem Stowarzyszenia Pomocy Szkole ?

W odpowiednich rubrykach PIT wpiszcie Państwo numer naszego KRS 0000052078 oraz w rubryce „cel szczegółowy” dla kogo kierujecie swój 1% odpis  (z skrótową nazwą placówki edukacyjnej, KS i UKS lub  imienia i nazwiska dziecka szczególnej troski).
Możemy zgodnie z Państwa wolą przekazać środki, wyłącznie dzięki temu, że tę rubrykę zgodnie z własnym życzeniem wypełnicie.

Program do pobrania znajduje się na stronie głównej Stowarzyszenia – www.spsm.edu.pl

Wszystkich zainteresowanych uczestnictwem w prowadzonej przez SPSM akcji 1% odpisów prosimy o rejestrację on-line.

Wersja on – line pod linkiem –  https://www.eopp.pl/pit/spsm

Zarząd SPSM