Witamy serdecznie na stronie szkoly podstawowej nr 2 w suchej-beskidzkiej

Aktualności

PROGRAM SŁOWNO-MUZYCZNY W KOŚCIELE NNMP W SUCHEJ BESKIDZKIEJ

PROGRAM SŁOWNO-MUZYCZNY W KOŚCIELE NNMP W SUCHEJ BESKIDZKIEJ
11-listopada

  W dniu 11 listopada 2017 r. z okazji 99 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości Szkoła Podstawowa nr 2 przygotowała program słowno – muzyczny, który został zaprezentowany w kościele parafialnym NNMP w Suchej Beskidzkiej przed mszą świętą za Ojczyznę o godz. 10.30. 

Uczniowie z wielkim zaangażowaniem przygotowywali się do tego programu pod czujnym okiem p. Jolanty Kubieniec, Bernadety Ryt i Wioletty Habowskiej. Wyjątkowa poezja patriotyczna, wiązanka pieśni oraz gra młodych aktorów wywarła na oglądających niezapomniane wrażenie, czego dowodem były brawa w trakcie i po zakończeniu programu.

     Szczególne podziękowania pragniemy złożyć pani Jolancie Kubieniec za pomoc, poświęcony czas i zaangażowanie w realizowaniu tej uroczystości. 

Zapraszamy do galerii: program słowno – muzycz. z okazji 11 listopada

strzałka do góry