Witamy serdecznie na stronie szkoly podstawowej nr 2 w suchej-beskidzkiej

Aktualności

PODZIĘKOWANIE DLA RADY RODZICÓW

     pobrane Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 2 w Suchej Beskidzkiej dziękuje Radzie Rodziców Szkoły Podstawowej nr 2 za organizację Kolędowania z Anną Wyszkoni. Szczególne podziękowania dyrektor składa na ręce Pani Małgorzaty Adamek, Pani Magdaleny Błachut, Pani Doroty Basiura, Pani Magdaleny Śmietana, Pani Katarzyny Leśniak, Pana Krystiana Krzeszowiaka.

Dzięki ogromnemu zaangażowaniu i determinacji członków Rady Rodziców zebrani na koncercie – mieszkańcy naszego miasta, mieszkańcy okolicznych miejscowości, rodzice i rodziny uczniów, goście, sponsorzy spędzili świąteczny wieczór w niezwykłej atmosferze i scenerii, ze sceny popłynęła radość, spokój, miłość, dobro – bo takie jest Boże Narodzenie, które w Suchej Beskidzkiej, dzięki Radzie Rodziców Szkoły Podstawowej nr 2, w tym roku trwało jeden dzień dłużej.

Kolędowanie z Anną Wyszkoni na długo zapisze się w pamięci publiczności oraz całej społeczności szkolnej Szkoły Podstawowej nr 2.

Rada Rodziców Szkoły Podstawowej nr 2 po raz kolejny udowodniła, że kiedy cel jest bezcenny – dziecko – to inicjatywa, zaangażowanie i poświęcony czas jest radością i daje dużo satysfakcji.

strzałka do góry