Witamy serdecznie na stronie szkoly podstawowej nr 2 w suchej-beskidzkiej

Aktualności

PODZIĘKOWANIE DLA RADY RODZICÓW SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 2

           1

Dzieci z Oddziału Przedszkolnego i uczniowie klas I-III wraz z wychowawcami serdecznie dziękują Radzie Rodziców Szkoły  Podstawowej nr 2 w Suchej Beskidzkiej za przygotowanie miłej niespodzianki.  Uczniowie po powrocie z wakacji zastaną odremontowaną i wyposażoną salę zabaw. Pomieszczenie przeszło metamorfozę. Wchodząc do sali przenosimy się w bajkowy świat. Tutaj każdy odnajdzie to, o czym marzy. Znajdzie przestrzeń do zabawy, odpoczynku, rozwijania zainteresowań i poszerzania wiedzy w atrakcyjny sposób. Sala jest piękna, kolorowa, nowoczesna, spełniająca standardy i wymagania XXI wieku.

Gratulujemy inicjatywy i realizacji wspaniałego, i jakże potrzebnego dla naszych pociech przedsięwzięcia.

Jesteśmy pełni podziwu i uznania.      

                                                                                Wdzięczni uczniowie i nauczyciele

Zapraszamy do galerii: nowa sala zabaw 

strzałka do góry