Witamy serdecznie na stronie szkoly podstawowej nr 2 w suchej-beskidzkiej

Aktualności

SP2 – PODSUMOWANIE KONKURSU FOX 2014

        W tym roku szkolnym w konkursie FOX  udział wzięło 15 uczniów z klas IV-VI. Najlepszy wynik osiągnął Tomasz Bury z klasy VI, uzyskał 111.25 punktów na 150 możliwych. Najlepszy wynik z klasy V uzyskał  Antoni Lenart (87,5 ), z klasy IV najlepszy był Paweł Lato, który uzyskał 43,75 punktów na 75 możliwych.

Wszyscy uczestnicy włożyli mnóstwo trudu w przygotowaniu się do konkursu. Musieli przeczytać lekturę w języku angielskim oraz przygotować się z materiału leksykalnego dla zadanego tematu. Ich trud pozwolił naszej szkole osiągnąć bardzo dobre średnie wyniki dla powiatu suskiego.

W kryterium średni wynik uzyskaliśmy drugie miejsce na osiem szkół. Jeśli chodzi o ilość uczestników to także klasujemy się na drugiej pozycji. Natomiast dla kryterium najlepszy wynik indywidualny, zdobyliśmy miejsce pierwsze w naszym powiecie.

Bardzo dziękuję wszystkim uczestnikom za udział i zaangażowanie. Wiem, że poświęciliście dużo czasu i energii. Wasz trud na pewno przyniesie efekty na lekcjach języka angielskiego.

                                                        szkolny organizator konkursu

                                                                     Urszula Kubasiak

strzałka do góry