Witamy serdecznie na stronie szkoly podstawowej nr 2 w suchej-beskidzkiej

Aktualności

SP2- Osiągnięcia uczniów w I semestrze r.szk.2015/2016

wyr KLASY IV – VI

SUKCESY

DYDAKTYCZNE

KLASA IV

KLASA V

KLASA VI

Wojciech Droński – 5,45

Anna Świerkosz – 5,27

Kacper Pustułka – 5,00

Anna Pustułka – 4,91

Julia Durmała – 4,82

Roksana Wróbel – 4,82

 

 

Zuzanna Kubasiak – 5,27

Oliwia Pająk – 5,05

Maciej Kubasiak – 5,00

Joanna Rzeźniczak – 4,81

Kamil Chrząszcz – 5,60

Jakub Niedźwiedź – 5,30

Paweł Lato – 5,10

Patryk Kościelniak – 5,10

Kinga Białończyk – 5,00

Anna Stanaszek – 5,00

Maksymilian Syc – 5,00

Małgorzata Tatara – 4,80

Gabriela Pająk – 4,80

UCZNIOWIE
O WZOROWYM ZACHOWANIU

Wojciech Droński – 227

Anna Świerkosz

Emilia Świerkosz

Paweł Targosz

Julia Durmała

Kinga Leśniak

Aleksandra Sala

Joanna Rzeźniczak – 238

Zuzanna Kubasiak

Oliwia Pająk

Paweł Palcar

Maciej Kubasiak

Sandra Wojtyłko

Kacper Wybraniec

Karol Bojęś

Paweł Mikołajczyk

Mateusz Porzycki

Jakub Niedźwiedź – 288

Kamil Chrząszcz

Paweł Lato

Oliwia Kozina

Kinga Białończyk

Anna Stanaszek

Maksymilian Syc

Małgorzata Tatara

Gabriela Pająk

Karolina Majkrzak

Gabriela Pyka

Karol Zgudziak

Paulina Polak

wyr KLASY I – III

Uczniowie wzorowi pod względem nauki i zachowania

KLASA IA

KLASA IB

KLASA II

KLASA III

Wiktor Balcer, Artur Basiura, Mikołaj Legieć, Aleksandra Szklarczyk, Joanna Świerkosz Jakub Klimasara, Julia Kołacz, Szymon Miklaszewski, Piotr Nowak, Zofia Pacyga, Gabriel Smolin Długosz Maria, Fujak Karol, Janik Kamila, Franciszek Kubasiak, Lis Anna, Listwan Dominik, Szymon Madej, Majkrzak Karol, Mikołajek Piotr, Sarlej Jakub, Stanaszek Julia, Śliwa Klaudia, Toczek Jakub, Trzop Julia Głowacz Jan, Jędrzejak Magdalena, Kamińska Aleksandra, Krzeszowiak Bartłomiej, Kurek Dawid, Legieć Weronika, Pyka Kacper, Sikora Magdalena, Sitarz Weronika, Zabawa Wiktoria
Uczniowie o 100% frekwencji Oliwia Pawlata, Aneta Surmiak, Aleksandra Szklarczyk Jakub Klimasara, Wiktor Knapczyk Sarlej Jakub, Kościelniak Julia, Trzop Julia, Ziarek Dawid Głowacz Jan, Krzysztof Madej, Sikora Magdalena, Siwiec Milena, Spyrka Patryk, Staszel Kacper, Tomanek Andrzej
Frekwencja klasy

96,90%

96,60%

97,00%

96,00%

 

KONKURS NA NAJWIĘKSZĄ GRUSZKĘ:

I miejsce – Nikola Mamcarz- klasa I B

III miejsce – Aleksandra Szklarczyk – klasa I A

IV miejsce – Magdalena Jędrzejak – klasa III

V miejsce – Anna Lis – klasa II

KONKURS NA NAJWIĘKSZE JABŁKO:

II miejsce – Szymon Miklaszewski – klasa I B

III miejsce – Julia Szczybura – klasa I A

IV miejsce – Karol Majkrzak – klasa II

V miejsce – Jan Głowacz – klasa III

KONKURS NA NAJWIĘKSZĄ MARCHEWKĘ:

II miejsce – Aleksandra Szklarczyk – klasa I A

III miejsce – Karol Majkrzak – klasa II

IV miejsce – Szymon Miklaszewski – klasa I B

V miejsce – Magdalena Sikora – klasa III

KONKURS NA NAJWIĘKSZEGO ZIEMNIAKA:

I miejsce – Antoniewicz Natalia – klasa I A

II miejsce – Jakub Świerkosz – klasa IB

III miejsce – Jan Głowacz – klasa III

V miejsce – Jakub Sarlej – klasa II

KONKURS NA NAJLEPSZEGO CZYTELNIK A:

KLASA I A

I miejsce – Julia Hajdyła – 31 książek

II miejsce – Mikołaj Legieć – 21książek

III miejsce – Szczybura Julia – 18 książek

Łącznie 178 wypożyczeń.

KLASA I B

I miejsce – Julia Lipka – 41 książek

II miejsce – Julia Kołacz – 15 książek

III miejsce -Jakub Świerkosz – 14 książek

Łącznie 134 wypożyczeń.

KLASA II

I miejsce – Anna Lis – 31 książek

II miejsce – Mikołajek Piotr – 26 książek

III miejsce -ex aequo Janik Kamila i Długosz Maria – 19 książek

Łącznie 230 wypożyczeń.

KLASA III

I miejsce – Bartłomiej Krzeszowiak – 125 książek

II miejsce – Weronika Legieć – 31 książek

III miejsce – Staszel Kacper – 24 książki

Łącznie 401 wypożyczeń.

KONKURS CZYSTOŚCI SAL LEKCYJNYCH:

I miejsce – klasa III

II miejsce – klasa II

III miejsce – ex aequo klasa IA i IB

images1

 Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

strzałka do góry