Witamy serdecznie na stronie szkoly podstawowej nr 2 w suchej-beskidzkiej

Aktualności

MLEKO W SZKOLE

mleko

Ideą programu Mleko z Klasą jest, aby każdy uczeń miał  możliwość codziennego wypicia w szkole 0,25 litra świeżego, pożywnego (pasteryzowanego) o najwyższej jakości mleka. Dostarczane jest ono w higienicznie zamkniętych kartonikach, jednorazowego użytku.

Mleko w ciągu dnia zapewnia dzieciom i młodzieży zdrowie, ułatwia naukę, dodaje energii. Utrwalamy również w dzieciach zdrowe nawyki żywieniowe.

Program Mleko z Klasą będzie trwał w okresie od 1 października 2013r. do 31 maja 2014r. oraz obejmował będzie porcję mleka 3 razy w tygodniu dla ucznia.

Dzieci, zgłaszają swój udział w akcji deklarując chęć picia mleka bezpłatnego (bez dodatków smakowych) lub mleka smakowego – płatnego.  Opłata za kartonik mleka smakowego o pojemności 0,25 litra wynosi 0,24 zł. Zadeklarowany smak mleka obowiązuje przez 2 miesiące, po 2 miesiącach można zmienić smak mleka lub wymieniać się wewnątrz klasy.

Więcej na temat programu:

http://mlekozklasa.pl/dladoroslych/index.html

strzałka do góry