MIEJSKI TURNIEJ BRD

Dnia 31 marca 2014 r. w Zespole Szkół im. Jana Pawła II w Suchej Beskidzkiej odbył się Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym.

Eliminacje miejskie zostały przeprowadzone w trzech etapach:

• rozwiązywanie testu z zakresu wiedzy dotyczącej zasad i przepisów o ruchu pieszych, rowerzystów, znaków drogowych, sytuacji w ruchu drogowym,
  • umiejętności praktycznej jazdy rowerem czyli „rowerowy tor przeszkód”
  • umiejętności udzielania I pomocy przedmedycznej (zadanie praktyczne dla całej drużyny).

Szkołę Podstawową nr 2 reprezentowali uczniowie kl.V składzie: Ewelina Porzycka, Karolina Janiczak, Antoni Lenart, Miłosz Szklarczyk.

Grupę uczniów rezerwowych stanowili: Natalia Rzeźniczak i Robert Surmiak.

Tradycyjnie już uczniowie naszej szkoły objęli prowadzenie po pierwszym etapie i w ostateczności zajęli I miejsce w eliminacjach miejskich, a tym samym będą reprezentowali miasto Sucha Beskidzka na Powiatowym Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym, który przewidziany jest na dzień 10 kwietnia 2014 r.

opiekun Bożena Stanaszek