Małopolskie talenty

Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 2 i jej Filii

Od 12 października 2020 roku rozpoczynamy udział w II edycji zajęć dodatkowych w ramach projektu pn. „Małopolskie Talenty – I i II etap edukacyjny – Gmina Sucha Beskidzka”.

Dla uczniów Szkoły Podstawowej nr 2 oraz uczniów Filii Szkoły Podstawowej nr 2 organizowane będą zajęcia:

I etap edukacyjny

• uczestnicy – uczniowie klas V-VI
  • zajęcia matematyczno-przyrodnicze – 2 godziny tygodniowo, w formie zajęć on-line.
    Zajęcia prowadzone będą od X 2020 r. do VI 2021 r. w wymiarze 2 godzin tygodniowo.
    Łączna liczba realizowanych zajęć – 60 godzin
    SP2 – I grupa – Teresa Drożdż
    SP2 – II grupa – Teresa Drożdż
    SP2 – III grupa – Teresa Drożdż
    FSP2 – I grupa – Teresa Drożdż
  • zajęcia z kompetencji kluczowych – 2 godziny tygodniowo, w formie zajęć stacjonarnych realizowanych w szkole. Zajęcia prowadzone będą od X 2020 r. do XII 2020 r. w wymiarze 2 godzin tygodniowo. Łączna liczba realizowanych zajęć – 20 godzin
    SP2 – I grupa – Elżbieta Kępa
    SP2 – II grupa – Agata Zajda
    SP2 – III grupa – Agata Zajda
    FSP2 – I grupa – Agata Zajda

II etap edukacyjny

• uczestnicy – uczniowie klas VII-VIII
  • zajęcia z języka angielskiego – 2 godziny tygodniowo, w formie zajęć on-line.
    Zajęcia prowadzone będą od X 2020 r. do VI 2021r. w wymiarze 2 godzin tygodniowo.
    Łączna liczba realizowanych zajęć – 60 godzin
    SP2 – I grupa – Urszula Kubasiak
    SP2 – II grupa – Urszula Kubasiak
    FSP2 – I grupa – Ewa Pawłowska
  • zajęcia z kompetencji kluczowych – 2 godziny tygodniowo, w formie zajęć stacjonarnych realizowanych w szkole. Zajęcia prowadzone będą od X 2020 r. do XII 2020 w wymiarze 2 godzin tygodniowo. Łączna liczba realizowanych zajęć – 20 godzin
    SP2 – I grupa – Elżbieta Kępa
    SP2 – II grupa – Elżbieta Kępa
    FSP2 – I grupa – Agata Zajda

Uczestnikami zajęć są uczniowie, którzy zostali zakwalifikowani na zajęcia zgodnie z wynikami diagnozy przeprowadzonej we wrześniu.

Ucznia o zakwalifikowaniu do udziału w zajęciach poinformuje nauczyciel prowadzący zajęcia projektowe z języka angielskiego i matematyki.

Listy uczestników zajęć projektowych znajdują się u nauczycieli prowadzących zajęcia oraz zostały wywieszone na tablicy informacyjnej w szkole.

Zapraszamy do zapoznania się z harmonogramem zajęć. ZAJĘCIA PROJEKTOWE Harmonogram