Witamy serdecznie na stronie szkoly podstawowej nr 2 w suchej-beskidzkiej

Aktualności

Komunikat dla klas I-III

Szanowni Rodzice oraz Drodzy Uczniowie klas I -III oraz oddziału przedszkolnego

Szkoły Podstawowej nr 2 oraz Filii Szkoły Podstawowej nr 2 w Suchej Beskidzkiej.

 

Uprzejmie informujemy, że od dnia 18 stycznia 2021 roku zajęcia szkolne dla uczniów klas I -III oraz dzieci oddziału przedszkolnego odbywają się w formie stacjonarnej na terenie szkół.

Organizacja zajęć szkolnych w formie stacjonarnej:

  1. Zajęcia dydaktyczne odbywać się będą zgodnie z obowiązującym w klasach I-III planem zajęć szkolnych oraz planem zajęć dzieci z oddziału przedszkolnego.
  1. OBIADY – W dniu 18 stycznia 2021 roku rodzice u wychowawcy zapisują uczniów na obiady. Obiady wydawane będą od 19 stycznia 2021 roku tj. od wtorku.
  1. ŚWIETLICA SZKOLNA W SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 2 – W dniu 18 stycznia 2021 roku rodzice uczniów klas I-III w Szkole Podstawowej nr 2 mogą zapisać u wychowawcy swoje dziecina zajęcia świetlicowe. W celu zapewnienia bezpieczeństwa zdrowotnego uczniów na zajęcia świetlicowe w pierwszej kolejności przyjmowane będą dzieci rodziców, którzy wykonują obowiązki zawodowe, w tym w szczególności związane z Covid-19 ( pracownicy służb medycznych, mundurowych). Świetlica szkolna otwarta będzie dla zapisanych dzieci od 19 stycznia 2021 roku tj. od wtorku. Świetlica szkolna obejmie opieką dzieci od poniedziałku do piątku do godz. 15.30.
  1. W czasie organizacji nauczania na terenie szkoły, wszystkich uczestników – dzieci, rodziców, pracowników szkoły obowiązują PROCEDURY BEZPIECZEŃSTWA W ZWIĄZKU Z ZAPOBIEGANIEM ROZPRZESTRZENIANIA SIĘ KORONAWIRUSA COVID – 19 W SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 2 ORAZ W FILII SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 2 (pełna treść procedur znajduje się na stronie szkoły oraz na tablicach ogłoszeń w szkołach).

 

Z wyrazami szacunku

Dyrektor  Małgorzata Peć

Kierownik Barbara Smolik

strzałka do góry