Komunikat

Szanowni Rodzice oraz Drodzy Uczniowie Filii Szkoły Podstawowej nr 2 w Suchej Beskidzkiej.

Uprzejmie informujemy, że z uwagi na bezpieczeństwo i zdrowie uczniów oraz pracowników FSP2, zajęcia stacjonarne dla uczniów klas I – VIII oraz dzieci oddziału przedszkolnego zostają zawieszone w dniu 12 października 2020 roku.

Powodem zawieszenia zajęć stacjonarnych jest potwierdzenie na terenie placówki zakażenia koronawirusem SARS – Cov – 2 u kolejnego pracownika.

Zajęcia dla uczniów klas I-VIII oraz dzieci oddziału przedszkolnego w dniu 12 października 2020 roku realizowane będą w formie zdalnej.

Uprzejmie prosimy o sprawdzanie na stronie szkoły oraz w e-dzienniku informacji dotyczących pracy FSP2 w kolejnych dniach.

Kontakt telefoniczny z placówką – 33 874 23 34

Kontakt z wychowawcami klas, nauczycielami przedmiotu poprzez e- dziennik Librus.

Wszystkim życzymy dużo zdrowia.

Dyrekcja placówki