Witamy serdecznie na stronie szkoly podstawowej nr 2 w suchej-beskidzkiej

Aktualności

Klasa 4b w Muzeum Miejskim w Suchej Beskidzkiej.

W dniu 15.09.2021 r. uczniowie kl.4b wraz z wychowawcą wybrali się na wycieczkę edukacyjno-integracyjną.
Pierwszym punktem w programie były warsztaty, pt. „Ginące zawody” w Muzeum Miejskim w Suchej Beskidzkiej. Tam zostali zapoznani z zapomnianymi już zawodami istniejącymi w mieście, jak i na wsi. Następnie na chwilę stali się  garncarzami. W pełnym skupieniu starali się ulepić z gliny różne przedmioty, np. miseczki, garnuszki, koszyczki …, które na pamiątkę zabrali do swoich domów.
Następnym punktem w programie był spacer od południowej strony parku oraz przyglądanie się pływającym w stawie kaczkom.
Ten dzień zostanie na długo w pamięci uczniów zwłaszcza, że zakończył się zasłużonym odpoczynkiem przy pysznej pizzy w centrum miasta.

Zapraszamy do galerii: warsztaty w Muzeum Miejskim 

strzałka do góry