Witamy serdecznie na stronie szkoly podstawowej nr 2 w suchej-beskidzkiej

Aktualności

INFORMACJA O STRAJKU

SZANOWNI RODZICE

UCZNIÓW I DZIECI SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 2 I JEJ FILII

Z przeprowadzonego na terenie placówek referendum strajkowego wynika, że 88 % pracowników Szkoły Podstawowej nr 2 i jej Filii, opowiedziało się za przeprowadzeniem akcji strajkowej.

W związku z rozpoczynającym się w dniu 08 kwietnia 2019 roku (tj. poniedziałek) strajkiem uczniowie i dzieci będą miały w Szkole Podstawowej nr 2 oraz w Filii Szkoły Podstawowej nr 2 zapewnioną opiekę świetlicową w godzinach od 7.00-14.00.

W związku z ograniczonymi możliwościami organizacji opieki świetlicowej, z powodu braku wystarczającej liczby personelu pedagogicznego w celu zapewnienia bezwzględnego bezpieczeństwa uczniów, zwracam się do Państwa – Rodziców, Opiekunów Prawnych, z prośbą o zapewnienie w miarę istniejących możliwości opieki swoim dzieciom i uczniom.

Bieżące informacje związane z prowadzoną akcją strajkową na terenie Szkoły Podstawowej nr 2 oraz na terenie Filii Szkoły Podstawowej nr 2 umieszczane będą w formie komunikatów na stronie internetowej szkoły – sp2sucha.pl

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 2 i jej Filii

Małgorzata Peć

strzałka do góry