Witamy serdecznie na stronie szkoly podstawowej nr 2 w suchej-beskidzkiej

Aktualności

II. Indywidualne biegi przełajowe dziewcząt i chłopców.

W miejskich zawodach, które rozegrane zostały 25 września na stadionie MKS „Babia Góra”, startowało 9 dziewczynek i 21 chłopców. Do finału powiatowego, który rozegrany został 30 września, awansowało 17 uczniów:

 1. Białończyk Kinga
 2. Pyka Gabriela
 3. Niedźwiedź Jakub
 4. Barzyczak Kacper
 5. Pochopień Kacper
 6. Bułka Sylwia
 7. Rzeźniczak Natalia
 8. Porzycka Ewelina
 9. Surmiak Robert
 10. Starzak Dawid
 11. Lenart Antoni
 12. Wichrowski Kacper
 13. Gozdek Patrycja
 14. Kurek Weronika
 15. Dyduch – Polak Dominik
 16. Jędrzejak Szymon
 17. Habowski Jakub

Do finału wojewódzkiego awansował Dawid Starzak z klasy V, który zajął III miejsce w swojej grupie oraz Szymon Jędrzejak, który zdobył tytuł Mistrza Powiatu chłopców klas VI – tych. Zawody wojewódzkie odbyły się 9 października na lotnisku w Nowym Targu. Dawid zajął w nich bardzo wysoką 16 lokatę, natomiast Szymon uplasował się na znakomitym IV miejscu.

strzałka do góry