Witamy serdecznie na stronie szkoly podstawowej nr 2 w suchej-beskidzkiej

Aktualności

FSP2 – WYCIECZKA KLAS IV – VI Z OKAZJI DNIA DZIECKA

Co prawda Dzień Dziecka już za nami, jednak na prezenty nigdy nie jest za późno;)  Dlatego też 21 czerwca 2017 r. tuż przed zakończeniem roku szkolnego uczniowie klas IV- VI zostali wynagrodzeni za całoroczną pracę i udali się wraz z wychowawcami na wycieczkę do Krakowa.

Pierwszym punktem programu był Park Trampolin GoJump. Uczniami „zaopiekowało się” dwóch trenerów, którzy najpierw przeprowadzili krótką rozgrzewkę, a następnie zorganizowali  wiele ciekawych gier i zabaw. Były pojedynki nad basenem z gąbkami, tor przeszkód, skoki i salta do basenu, oraz ćwiczenia na trampolinach.

Po Parku Trampolin zawitaliśmy do Galerii Bonarka, w której po zjedzeniu obiadu uczniowie otrzymali czas wolny na zwiedzanie i zrobienie zakupów. Przedostatnim punktem było kino. Podzieliliśmy się na dwie grupy. Jedna obejrzała „Piratów z Karaibów” druga „Smerfy, w poszukiwaniu zaginionej wioski”. Po zakończonym seansie zjedliśmy pyszne lody i udaliśmy się w podróż powrotną.

Wycieczka została ufundowana przez Radę Rodziców FSP2.

Zapraszamy do galerii Wycieczka do Krakowa z Okazji Dnia Dziecka

(SW)

strzałka do góry