Witamy serdecznie na stronie szkoly podstawowej nr 2 w suchej-beskidzkiej

Aktualności

FSP2 – Wizyta Świętego Mikołaja

  Wizyta Świętego Mikołaja.

,,Święty Mikołaj dziś odwiedził nas
                            i przyniósł prezenty w ten grudniowy czas.’’

Do zebranych w sali gimnastycznej dzieci z młodszej grupy wiekowej przybył Mikołaj z elfem. Bardzo serdecznie się przywitał tradycyjnym HO, HO, HO i to wystarczyło, aby przełamać onieśmielenie. Każdy uczeń otrzymał prezent i mógł osobiście porozmawiać z zacnym gościem. Na tym spotkaniu towarzyszyła wszystkim zebranym radość i zadowolenie. Natomiast w starszej grupie IV-VIII tradycyjnie prezenty były losowane. Ku zadowoleniu wszystkich najstarsi uczniowie mogli uczestniczyć w seansie filmowym. Ten dzień był miły i pełen niespodzianek.

strzałka do góry