FSP2 – UROCZYSTOŚĆ DNIA MATKI

Dnia 26.05.2017r. odbyła się w naszej szkole uroczystość z okazji Dnia Matki. Z tej okazji zostały zaproszone wszystkie mamy uczniów klas O-VI.

Najpierw naszym gościom zaprezentowaliśmy uroczysty apel przygotowany przez uczniów klasy III i część uczniów z klasy II i IV. Było to przedstawienie pt. „ Bal krasnoludków u Królowej Wiosny”.

Dzieci mówiły wierszyki stosowne do tego święta, przedstawiły swoje role, zaśpiewały piosenki, zatańczyły dwa tańce. Całość dopełniła piękna dekoracja sali przedstawiająca leśną polanę oraz odpowiednio dobrane stroje. Na koniec pani wicedyrektor Elżbieta Palarska złożyła życzenia mamom i zaprosiła wszystkich do wcześniej przygotowanych i przystrojonych sal na słodki poczęstunek.

Goście, uczniowie i nauczyciele wyśmienicie się bawili do godzin wieczornych.

Zapraszamy o galerii Dzień Mamy