Witamy serdecznie na stronie szkoly podstawowej nr 2 w suchej-beskidzkiej

Aktualności

FSP2 – UROCZYSTE PODZIĘKOWANIE ZA MODERNIZACJĘ SALI KOMPUTEROWEJ

Modernizacja szkolnej pracowni komputerowej to kolejny efekt niezwykłej aktywności osób zrzeszonych w Radzie Rodziców Filii Szkoły Podstawowej nr 2 i przykład doskonałej współpracy pomiędzy mieszkańcami miasta i suskim samorządem.

W piątkowe popołudnie 9 września w naszej szkole odbyło się uroczyste podziękowanie za modernizację sali komputerowej, na które zostali zaproszeni: burmistrz Stanisław Lichosyt, radni, oraz rodzice. Uroczystość rozpoczęła powitalna przemowa pani Dyrektor Małgorzaty Peć, po której zebrani goście mieli przyjemność wysłuchać przygotowanego przez uczniów klas IV-VI (pod okiem p. Teresy Bielczyńskiej ) przedstawienia oraz krótkiej prezentacji o historii internetu. Po akademii dyrektor wygłosiła przemówienie, w którym podziękowała zaangażowanym w modernizację sali tj. Panu Burmistrzowi, radnym oraz radzie rodziców. Następnie głos zabrał p. Stanisław Lichosyt, który pogratulował efektów pracy oraz podkreślił, że docenia i jest pod dużym wrażeniem zaangażowania rodziców w działalność szkoły. Po wręczeniu zebranym symbolicznych podarunków, udano się na poczęstunek, a uczniowie z radością zostali w sali komputerowej na pierwszych w tym roku szkolnych zajęciach koła informatycznego prowadzonych przez p. Wiolettę Habowską.(SN)

Zapraszamy do obejrzenia galerii. Fot: G. Wysmołek

 

strzałka do góry