Witamy serdecznie na stronie szkoly podstawowej nr 2 w suchej-beskidzkiej

Aktualności

FSP2 – SZKOLNE JASEŁKA 2016/17

   Tradycją, bez której żaden rodzic i uczeń  nie wyobraża sobie Świąt Bożego Narodzenia, są szkolne Jasełka.  W tym roku nie mogło być inaczej! Dnia 21 grudnia 2016 r. w godzinach popołudniowych, rodzice, nauczyciele oraz pracownicy naszej szkoły, spotkali się, aby wspólnie obejrzeć Jasełka przygotowane przez swoje pociechy pod okiem p. Henryka Kubasiaka i poczuć bożonarodzeniowy klimat.

   Młodzi „artyści” bardzo starannie przygotowali się do odgrywanych przez siebie ról, nie tylko pod względem merytorycznym, ale także kostiumowym. Absolutnym „hitem” przedstawienia były „owieczki” i ich taniec, w role których wcieliły się dziewczynki z klasy I. Cały występ przeplatany był kolędami i pieśniami świątecznymi, oraz elementami humorystycznymi. Po zakończonym występie dyrektor Małgorzata Peć, wygłosiła krótkie przemówienie, podczas którego podziękowała uczniom i organizatorowi (p. Henryk Kubasiak) za trud i zaangażowanie włożone w organizację Jasełek, oraz złożyła świąteczne życzenia wszystkim zgromadzonym. Na koniec mieliśmy jeszcze przyjemność wysłuchać kolęd zagranych przez jednego z uczniów – Karola Starowicza. 

   Wszystkim rodzicom bardzo spodobały się Jasełka i występ Karola, o czym świadczyły pełne zadowolenia twarze opuszczających salę gimnastyczną. Po Jasełkach odbyły się zebrania z rodzicami.

Zapraszamy do obejrzenia galerii Szkolne Jasełka 2016/17

strzałka do góry