Witamy serdecznie na stronie szkoly podstawowej nr 2 w suchej-beskidzkiej

Aktualności

fsp2- „Śpiewająca tradycja”

22 grudnia 2017 roku byliśmy świadkami koncertu świątecznego z okazji Bożego Narodzenia. Wykonawcami byli uczniowie z poszczególnych klas naszej szkoły, którzy zaśpiewali i zagrali najpopularniejsze kolędy i pastorałki.

W radosnej atmosferze oczekiwania na święta pani dyrektor Małgorzata Peć złożyła tradycyjne życzenia. Spotkanie uświetnił występ młodych adeptów szkoły muzycznej Kingi Sarlej –saksofon, Weronika Pietrusa – skrzypce, Karol Starowicz – akordeon.

Natomiast spotkania opłatkowe odbyły się w dwóch grupach wiekowych. Starsi kosztowali barszcz z uszkami przy tradycyjnej oprawie wigilijnej. Młodsze dzieci układały i lukrowały pierniczkowe choinki. Wszyscy w tym dniu pełni radości składali sobie płynące z serca życzenia przełamując się opłatkiem.

Zapraszamy do galerii Hej kolęda, kolęda!

strzałka do góry