Witamy serdecznie na stronie szkoly podstawowej nr 2 w suchej-beskidzkiej

Aktualności

FSP2 – ŚLUBOWANIE KLASY I

25 października 2016 r. uczniowie klasy pierwszej Filii Szkoły Podstawowej nr 2 w Suchej Beskidzkiej złożyli uroczyste ślubowanie i zostali pasowani na uczniów szkoły. Każdy „świeżo pasowany” uczeń otrzymał pamiątkowy dyplom. Były również prezenty od rodziców, pamiątkowe zdjęcia i słodki poczęstunek. Z okazji tej uroczystości pierwszaki z pomocą kolegów i koleżanek z klasy czwartej i wspólnie z wychowawczynią Iwoną Bucałą przygotowali program artystyczny, na którym nie zabrakło wierszy, piosenek i wspólnego muzykowania. Zaproszeni rodzice z wielką dumą i wzruszeniem przyglądali się swoim pociechom, które mimo początkowej tremy świetnie poradziły sobie na scenie i celująco zdały swój pierwszy szkolny egzamin – „egzamin na ucznia”.

                                                                                                    Iwona Bucała

Zapraszamy do galerii: ślubowanie klasy I

strzałka do góry