Witamy serdecznie na stronie szkoly podstawowej nr 2 w suchej-beskidzkiej

Aktualności

FSP2 – Piknik Rodzinny

 
Dnia 27 maja przy Filii Szkoły Podstawowej odbył się Piknik Rodzinny zorganizowany przez Radę Rodziców oraz Nauczycieli naszej szkoły.
Pogoda była wręcz wymarzona. Uczestnicy mieli okazję skosztować przepysznych kiełbasek z grilla, hot dogów, a także gofrów z bitą śmietaną czy popcornu. Znalazło się także coś dla amatorów kawy. Nauczyciele przygotowali fantastyczne stoiska, na których można było zdobyć dodatkową piątkę z polskiego, czy wziąć udział w konkursie z angielskiego ze świetnymi nagrodami. Nie zabrakło atrakcji dla najmłodszych – brokatowe tatuaże i balonowe zwierzątka skradły serca najmłodszych. Jednak najbardziej obleganą atrakcją były niewątpliwie dmuchane zjeżdżalnie. Szaleństwom nie było końca.
Wszyscy bardzo dobrze się bawili i miło spędzili czas!
Dziękujemy serdecznie Organizatorom za ogromny wkład pracy!
 
Serdecznie zapraszamy do galerii zdjęć: Piknik Rodzinny
strzałka do góry