Witamy serdecznie na stronie szkoly podstawowej nr 2 w suchej-beskidzkiej

Aktualności

FSP2 – Odwiedziny w folwarku w Toporzysku

1 czerwca 2017 r. w Dzień Dziecka oddział przedszkolaków wyruszył na wycieczkę do Ośrodka Jazdy Konnej ,, Bór” w Toporzysku. Wyprawa została sfinansowana przez Radę Rodziców.

W piękny, słoneczny poranek przedszkolaki miały okazję skorzystać z fachowo prowadzonej lekcji o życiu i zwyczajach koni. Zostali oprowadzeni po ,,zakamarkach’’ stadniny, a największą atrakcją była jazda konna w terenie leśnym. Było też ognisko i smażenie kiełbasek, a na obiad smakowite naleśniki z bitą śmietaną i malinowym kompotem.

Dzięki uprzejmości gospodarzy wycieczka była tak wspaniała, że na drugi dzień dzieci chciały tam wrócić.

Zapraszamy do galerii Odwiedziny w folwarku w Toporzysku

strzałka do góry