FSP2 – MIKOŁAJKI

Święty-mikołaj-szef_91-8642

6 grudnia 2017 r. w naszej szkole miało miejsce niecodzienne wydarzenie a mianowicie wizyta świętego Mikołaja. Dzieci od samego rana wypatrywały i nasłuchiwały długo oczekiwanego gościa. Jakież było zdziwienie gdy okazało się, że w tym roku święty Mikołaj przybył do szkoły z orszakiem pomocników. Z Aniołkami, Elfami, Bałwankiem i małym Reniferkiem, który z mozołem ciągnął wóz z pięknymi prezentami. W orszaku świętego Mikołaja znalazł się również niesforny Diabełek, który zaczepiał dzieci i namawiał do złego zachowania, ale próby nie powiodły się mimo usilnych starań, bo w naszej szkole są same grzeczne dzieci. I dlatego wszyscy dostali piękne prezenty i obiecali, że przez cały rok będą bardzo grzeczni a święty Mikołaj zapewnił, że znowu je odwiedzi za rok.

Zapraszamy do obejrzenia galerii Mikołajki