Witamy serdecznie na stronie szkoly podstawowej nr 2 w suchej-beskidzkiej

Aktualności

FSP2 – Mikołajki 2016/17

6 grudnia 2016 roku w naszej szkole odbyło się spotkanie ze Świętym Mikołajem. W oczekiwaniu na przybycie zacnego gościa uczniowie obejrzeli spektakl słowno – muzyczno – taneczny pt. „W oczekiwaniu na Świętego Mikołaja” przygotowany przez uczniów klasy drugiej. Następnie do sali przybył wyczekiwany przez wszystkich Święty Mikołaj. Zacny gość przywitał się z zebranymi i rozdał prezenty. Nikt nie został pominięty. Po otrzymaniu prezentów rozpoczęło się sprawdzanie ich zawartości. Uśmiechnięte miny potwierdziły, że prezenty były trafione. W miłej atmosferze Święty Mikołaj pożegnał się i obiecał, że wróci do nas za rok.

Zapraszamy do obejrzenia galerii Mikołajki 2016/17

strzałka do góry