Witamy serdecznie na stronie szkoly podstawowej nr 2 w suchej-beskidzkiej

Aktualności

FSP2 – KONKURS RECYTATORSKI

      KONKURS RECYTATORSKI

       W dniu 8 marca w Miejskim Ośrodku Kultury Zamek w Suchej Beskidzkiej odbyły się eliminacje gminne Powiatowego Konkursu Recytatorskiego szkół podstawowych miasta Sucha Beskidzka. Gminny konkurs recytatorski odbył się w dwóch kategoriach wiekowych: klasy 0 – II i klasy III – V. Filię SP2 reprezentowały uczennice, które zwyciężyły w szkolnym etapie konkursie, Izabella Gawlas z klasy III i Gabrysia Jach z klasy IV. Poziom konkursu był bardzo wysoki. Uczestnicy zaprezentowali fragment prozy oraz wiersz w „mistrzowskim wykonaniu”. Jury miało bardzo trudną decyzję w wyłonieniu finalistów konkursu. Mimo „ostrej konkurencji” uczennice naszej szkoły zdobyły wysokie lokaty, Izabella III miejsce a Gabrysia wyróżnienie. Serdecznie im gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

strzałka do góry