Witamy serdecznie na stronie szkoly podstawowej nr 2 w suchej-beskidzkiej

Aktualności

FSP2 – Jasełka i wigilie klasowe – 22 grudnia 2015 r.

        Wtorek 22 grudnia 2015 r. był ostatnim dniem nauki w szkole przed przerwą świąteczną. O godzinie 8:00 rozpoczęły się szkolne Jasełka, które w tym roku przygotowały klasa IV – VI. Znane kolędy zagrali nasi artyści: akordeoniści Kacper Kapuśnik i Karol Starowicz, skrzypaczka Victoria Torini i Zosia Pająk, flecistka Agnieszka Spyrka i jej brat gitarzysta Łukasz Spyrka. W stworzenie oprawy muzycznej włączyły się wszystkie klasy, śpiewając znane  kolędy. Przedstawienie zostało nagrodzone gromkimi brawami. Jasełka wprawiły wszystkich w świąteczny nastrój.

       Po Jasełkach odbyły się Wigilie w klasach. Tradycyjnie, dzieląc się opłatkiem, uczniowie i nauczyciele złożyli  sobie życzenia, a następnie zasiedli do wigilijnego stołu, na którym znalazły się potrawy wigilijne takie jak czerwony barszcz z krokietem, strucla z makiem, pierniki, jabłecznik świąteczny i inne pyszności.

Zapraszamy do szkolnej galerii – Jasełka

jaselka          kacper               trzej królowie

strzałka do góry