Witamy serdecznie na stronie szkoly podstawowej nr 2 w suchej-beskidzkiej

Aktualności

FSP2- eliminacje gminne Powiatowego Konkursu Recytatorskiego

W dniu 9 marca w Miejskim Ośrodku Kultury Zamek w Suchej Beskidzkiej odbyły się eliminacje gminne Powiatowego Konkursu Recytatorskiego szkół podstawowych miasta Sucha Beskidzka. Naszą szkołę reprezentowały uczennice, które zwyciężyły w szkolnym etapie konkursu. Gminny konkurs recytatorski odbył się w dwóch kategoriach wiekowych: klasy I – IV i tu wystąpiły uczennica klasy II Izabella Gawlas i Gabrysia Jach z klasy III oraz z klas V – VII wystąpiły Emilka Nieckula z klasy VI i Wiktoria Fidelus z klasy VII. Uczestnicy zaprezentowali fragment prozy oraz wiersz. Poziom konkursu był bardzo wysoki a umiejętności recytatorskie oczarowały jury i widownię.

Finalistką konkursu gminnego w kategorii młodszej została Izabella Gawlas, która reprezentowała miasto Sucha Beskidzka na konkursie powiatowym w Domu Kultury w Makowie Podhalańskim w dniu 14 marca. Mimo dużych umiejętności recytatorskich Izie nie udało się pokonać konkurencji, ale serdecznie gratulujemy awansu do etapu powiatowego.  

Zapraszamy do galerii Powiatowy Konkurs Recytatorski 

strzałka do góry