Witamy serdecznie na stronie szkoly podstawowej nr 2 w suchej-beskidzkiej

Aktualności

FSP2 – DZIEŃ DZIECKA

Dzień 1 czerwca 2022 r. to dzień, który kochają wszystkie dzieci na całym świecie. W tym dniu Rada Rodziców FSP 2 przygotowała dla wszystkich dzieci wielką niespodziankę. Na boisku szkolnym stanęły dwie zjeżdżalnie (tzw. dmuchańce) – duża i mała. Dzieci ustawiały się w kolejce i zjeżdżały  góra – dół bez ustanku. Starsi oglądali filmy i grali w gry planszowe. Rada Rodziców zakupiła również zimne napoje i drożdżówki. W przerwie na odpoczynek dzieci częstowały się smakołykami. Dookoła szkoły pojawiły się rysunki malowane kolorową kredą, również zakupione przez Radę Rodziców. Kolorowe rysunki odzwierciedlały radość i szczęście maluchów.

Zapraszamy do galerii: Dzień Dziecka

strzałka do góry