Witamy serdecznie na stronie szkoly podstawowej nr 2 w suchej-beskidzkiej

Aktualności

SP2 i FSP2 – DZIEŃ CZYSTEGO POWIETRZA

     14 listopada 2017 r. uczniowie Szkoły Podstawowej nr 2 i jej Filii aktywnie włączyli się w Dzień Czystego Powietrza organizowany w naszym mieście. O godz. 10.00 klasy I – III /SP2/ i IV i V /FSP2/ wraz z opiekunami wyruszyły, aby wziąć udział w happeningu promującym czyste powietrze i walkę ze smogiem. Przemarsz od Urzędu Miasta na płytę rynku uatrakcyjniły transparenty wykonane przez uczniów. O godz. 13.00 w budynku Szkoły Podstawowej nr 1, uczniowie klas VI i VII obejrzeli przedstawienie, pt. „Nie ma jak w domu”, oraz wzięli udział w podsumowaniu konkursu wyłaniającego najciekawsze transparenty.

Zapraszamy do galerii: Dzień czystego powietrza

strzałka do góry