Witamy serdecznie na stronie szkoly podstawowej nr 2 w suchej-beskidzkiej

Aktualności

FSP2- DZIEŃ BABCI I DZIADKA

„Bóg nie mógł być wszędzie, 

dlatego stworzył Babcię i Dziadka”

head

23.01.2018 roku w Domu Katolickim odbyła się uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Wnuczęta w szczególny sposób okazały swoim bliskim szacunek, oraz podziękowały za miłość, cierpliwość i zrozumienie. Z ogromnym zaangażowaniem przedstawiły Jasełka, które uświetniły grą na instrumentach. Występ dzieci wywołał u dziadków ogromną radość oraz wzruszenie. Duma rozpierała ich serca, że mają tak utalentowane i kochane wnuki. Na koniec uroczystości dzieci wręczyły dziadkom własnoręcznie wykonane upominki. Nie zabrakło również słodkiego poczęstunku przygotowanego przez rodziców. Spotkanie zakończyło się w bardzo miłej, ciepłej atmosferze.

Zapraszamy do galerii Dzień Babci i Dziadka

strzałka do góry