Witamy serdecznie na stronie szkoly podstawowej nr 2 w suchej-beskidzkiej

Aktualności

FSP2- DZIEŃ BABCI I DZIADKA

Mówi się, że „Bóg nie mógł być wszędzie, więc stworzył babcię i dziadka.” O tym, jak ważni w naszym życiu są dziadkowie, wiedzą z pewnością uczniowie Filii Szkoły Podstawowej nr 2.

  Dnia 19 stycznia 2017 r. o godzinie 16.00 tłumy babć i dziadków zawitały do straży na Błądzonce by obejrzeć przygotowane specjalnie dla nich przedstawienie pt. „Czerwony Kapturek” i wysłuchać gorących życzeń z okazji Dnia Babci i Dziadka. Nasi mali „aktorzy” z klasy „0” wspierani przez uczniów klasy II spisali się wyśmienicie! Po przedstawieniu złożono solenizantom życzenia i wręczono symboliczne podarunki. Kolejnym punktem programu był „Taniec śnieżynek” przygotowany przez uczennice klasy II pod okiem p. Elżbiety Palarskiej do utworu „Hallelujah”. Po wszystkich atrakcjach goście raczyli się pyszną kawą i ciastami, no i oczywiście wspólną rozmową. (SN)

 

Zapraszamy do obejrzenia galerii Dzień Babci i Dziadka

strzałka do góry