Witamy serdecznie na stronie szkoly podstawowej nr 2 w suchej-beskidzkiej

Aktualności

FSP2 – dla kochanych mam

      W dniu 5 czerwca 2018 r. społeczność szkolna Filii Szkoły Podstawowej nr 2 obchodziła szkolny Dzień Mamy.
Uczniowie Oddziału Przedszkolnego wraz z wychowawcą, panią Katarzyną Tarsińską, przygotowali program artystyczny specjalnie na tę okazję. Recytowane wiersze i śpiewane piosenki opowiadały jak ważna jest mama w życiu każdego dziecka. Ponadto, mamy mogły obejrzeć także inscenizacje dwóch utworów Brzechwy: wiersza „Żuk” oraz fragmentów bajki „Pchła Szachrajka”.

       Po części artystycznej mamy zostały zaproszone na poczęstunek do sal, gdzie wraz ze swoimi dziećmi mogły się zrelaksować przy kawie i dobrym cieście. Całe popołudnie upłynęło w miłej i serdecznej atmosferze.

Zapraszamy do galerii: Dzień Mamy

strzałka do góry