FSP2- BOŻE NARODZENIE 2016 R.

22 grudnia w naszej szkole świętowaliśmy Boże Narodzenie. Ten niezwykły dzień rozpoczęliśmy  Jasełkami i życzeniami złożonymi przez panią dyrektor.

W pięknej scenerii świątecznie udekorowanej sali , łamiąc się opłatkiem składaliśmy sobie  świąteczne życzenia, a następnie śpiewaliśmy kolędy. Klasy 0-3  wysłuchały  małego  koncertu skrzypcowego w wykonaniu Zosi Pająk i Gabrysi Jach, a ich starsi koledzy i koleżanki z klas 4-6 krótkiego koncertu  wykonanego na akordeonie i gitarze  przez Olę Banaś i Karola Starowicza. Samodzielnie wykonane dla rodziców  łakocie  zapakowaliśmy  wraz z życzeniami: ,,Wesołych Świąt”.

Po trudach artystycznej pracy najmłodsi  odpoczywali w szkolnym kinie, oglądając  bajkę animowaną pt. ,,Puchatkowego Nowego Roku”. Ależ ten dzień był świąteczny, uroczy, pełen niespodzianek i niezapomnianych wrażeń.

Zapraszamy do obejrzenia galerii. Boże Narodzenie 2016 r.