Witamy serdecznie na stronie szkoly podstawowej nr 2 w suchej-beskidzkiej

Aktualności

FSP2 – BOHATER BAŚNI H.CH. ANDERSENA – KONKURS PLASTYCZNY

    W dniu 04.01.2017r. odbył się apel podsumowujący konkurs plastyczny na rysunek ulubionego bohatera z baśni Hansa Christiana Andersena pt. „ Dziewczynka z zapałkami”. Konkurs skierowany był do uczniów klas I – III. Jury w składzie : p. Elżbieta Palarska i p. Jerzy Harasimczyk wybrało najlepsze prace uczniów. Na apelu pani wicedyrektor Elżbieta Palarska ogłosiła liczbę zwycięzców i wręczyła dyplomy oraz nagrody książkowe.
I miejsce zajęła uczennica klasy III – Zofia Pająk ( wych. A. Zajda )
II miejsce – uczennica klasy II – Wiktoria Korczak ( wych. E. Palarska )
III miejsce – uczennica klasy I – Izabella Gawlas ( wych. I. Bucała ).
Rysunki wyżej wymienionych uczniów zawieszono na gazetce szkolnej. Pozostałe prace konkursowe zostały wyeksponowane na gazetkach klasowych.

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy!

imag0003 imag0006_burst003

strzałka do góry