Witamy serdecznie na stronie szkoly podstawowej nr 2 w suchej-beskidzkiej

Aktualności

FSP2- ANDRZEJKI 2017

Według dawnych wierzeń, noc świętego Andrzeja miała moc magiczną, pozwalającą zerknąć w przyszłość. Dzisiaj Andrzejki to przede wszystkim zabawa, a andrzejkowe wróżby przybrały formę dodatku do tanecznych zabaw. Jednak zabawy i wróżby andrzejkowe odbywają się  niemal w całej Europie. Również uczniowie naszej szkoły postanowili podtrzymać tradycję i w dniu 28 listopada spotkali się na wspólnych pląsach. Były tańce w rytm muzyki i oczywiście andrzejkowe wróżby. Gwiazdy przepowiadające przyszłość i szkatułka z życzeniami. Nie zabrakło również słodkiego poczęstunku. Zabawa była przednia i z pewnością na długo zostanie w pamięci. Szkoda tylko, że tak szybko się skończyła.

Zapraszamy do galerii Andrzejki 2017

strzałka do góry