Witamy serdecznie na stronie szkoly podstawowej nr 2 w suchej-beskidzkiej

Aktualności

FiliaSP2 – Bezpieczni w pobliżu budowy – kampania społeczno – edukacyjna 28.09.2015r.

Od zawsze wiadomo, że jednym z priorytetów w szkole jest bezpieczeństwo uczniów, zarówno podczas pobytu  w niej, jak również poza nią. Dlatego w różnych formach przekazywana jest wiedza na ten temat. Jednym ze skutecznych sposobów okazało się przedstawienie teatralne o ruchu drogowym w ramach ogólnopolskiej kampanii społeczno-edukacyjnej „Bezpieczni w pobliżu budowy” organizowanej  w szkołach podstawowych zlokalizowanych w pobliżu budów Skanska. Główna bohaterka  ,,zebra drogowa” oraz majster budowniczy jako narrator zaprezentowali scenki dramowe na temat znajomości znaków drogowych, bezpiecznym poruszaniu się po jezdni, przechodzeniu po pasach oraz o noszeniu odblasków. W humorystyczny sposób aktorzy uczyli, utrwalali i zachęcali dzieci do rozwagi i przestrzegania przepisów ruchu drogowego. Na pamiątkę wszyscy uczestnicy otrzymali paski odblaskowe.

WP_20150928_007   WP_20150928_003   WP_20150928_008   WP_20150928_009

strzałka do góry