Witamy serdecznie na stronie szkoly podstawowej nr 2 w suchej-beskidzkiej

Aktualności

FILIA SP2 – UROCZYSTOŚĆ Z OKAZJI DNIA MAMY

26 maja 2015 roku do Sali OSP Błądzonka zostały zaproszone mamy uczniów Filii Szkoły Podstawowej nr 2. Z okazji Dnia Matki przygotowano program artystyczny, w którym uczestniczyły przedszkolaki oraz starsi uczniowie. Maluchy pod opieka p. Katarzyny Tarsińskiej przedstawiły inscenizację pt.: „Bajka o misiu wielkim rozbójnisiu”. Przebrane w artystycznie wykonane kostiumy wprowadziły gości w miły nastrój. Z aktorskim „zacięciem” recytowały swoje role, pląsały tany na balu „na wiosennej łące pod wielkim drzewem”. Następnie wręczyły laurki ukochanym mamusiom. Po smakowitym poczęstunku starsi uczestnicy wykonali koncert życzeń. Zaprezentowali się soliści, zespoły oraz wielce utalentowani muzycy: Agnieszka Spyrka, Karol Starowicz, Kacper Kapuśnik, Kamil Kapuśnik. Spotkanie było bardzo wzruszające i na długo pozostanie w pamięci.

 

Obejrzyj galerię zdjęć -> DZIEŃ MAMY 2015r.

strzałka do góry