Witamy serdecznie na stronie szkoly podstawowej nr 2 w suchej-beskidzkiej

Aktualności

Filia SP2 – UROCZYSTE OTWARCIE PLACU ZABAW

7 października 2014 roku odbyło się uroczyste otwarcie placu zabaw. Wśród zaproszonych gości byli: Burmistrz Miasta Sucha Beskidzka Pan Stanisław Lichosyt, Proboszcz ks. Andrzej Klimara, Przedstawiciele Rady Miejskiej Pani Radna Bogusława Hudziak, Pan Radny Janusz Siwiec, Kierownik Referatu Rozwoju Miasta Pan Rafał Adamek, Przewodnicząca Rady Rodziców Pani Dorota Gołuszka, Pani Iwona Sitarz – pełniąca obowiązki przewodniczącej Rady Rodziców w latach 2009 – 2013, nauczyciele, rodzicie i uczniowie.
Pan Burmistrz, Pani Przewodnicząca Rady Rodziców oraz Michał Hajdyła – Przewodniczący szkoły dokonali przecięcia wstęgi, następnie proboszcz ks. Andrzej Klimara dokonał poświęcenia placu zabaw. Dzieci wierszem i przedstawieniem teatralnym pt. „Jak wróbelek Elemelek w szkole uczył się literek” wyrazili swoją radość z powstania placu zabaw. W podziękowaniu za przybycie oraz dla upamiętnienia tej uroczystości zaproszeni goście zostali obdarowani podziękowaniami oraz upominkami wykonanymi przez naszych uczniów. Po uroczystości wszyscy zaproszeni goście udali się na słodki poczęstunek przygotowany na tę okazję.

 

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć: Zdjęcia – Plac zabaw

strzałka do góry