Witamy serdecznie na stronie szkoly podstawowej nr 2 w suchej-beskidzkiej

Aktualności

Filia SP2 – Spektakl kukiełkowy pt. „ Trzy pióra”

15 stycznia 2015r. w szkole filialnej odbył się spektakl pt. „Trzy pióra” przedstawiany przez aktorów z teatru „Tomcio” z Nowego Sącza. Spektakl opowiadał o przygodach i różnych niebezpiecznych niespodziankach. Mieszkańcy dżungli: żyrafa, nosorożec, kameleon i jeszcze kilka innych zrozumieli wreszcie, że to jak wyglądamy nie ma żadnego znaczenia dla naszych przyjaciół! Poprzez bajkę nauczyliśmy się bardzo ważnej rzeczy, że nie należy nikogo oceniać po wyglądzie! Najważniejsze jest to niewidoczne dla oczu, czyli to, co mamy w środku. Trzeba też uważać, o co się prosi, bo nie zawsze to, o czym marzymy przynosi nam szczęście.

Bilety na przedstawienie zasponsorowała Spółdzielnia Uczniowska ”Szarotka”.

3pióra

strzałka do góry