Witamy serdecznie na stronie szkoly podstawowej nr 2 w suchej-beskidzkiej

Aktualności

Filia SP2 – ŚLUBOWANIA NADSZEDŁ CZAS BĘDZIE UCZNIEM KAŻDY Z NAS

W dniu 28 października 2015 roku w Filii Szkoły Podstawowej nr 2 odbyła się uroczystość ślubowania i pasowania uczniów klasy I.  Pierwszoklasiści przygotowali pod okiem swojej pani wychowawczyni program artystyczny, w którym zaprezentowali swoje umiejętności wokalne i recytatorskie. Wykazali się również wiedzą dotyczącą naszej ojczyzny i znajomością zasad, które ułatwiają prawidłowe funkcjonowanie w grupie rówieśniczej. Wszyscy zgodnie stwierdzili, że mogą już zostać przyjęci do braci uczniowskiej. Pierwszoklasiści złożyli ślubowanie a następnie zostali pasowani na uczniów. Dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy oraz upominki od rodziców. Rada Rodziców ufundowała pierwszakom bilety do kina na bajkę pt.: „ W głowie się nie mieści”.

Galeria zdjęć – Ślubowanie kl. I

strzałka do góry